Naprawa PC w 3 krokach

Zanim cokolwiek zrobisz, sprawdź czy: komputer, laptop lub monitor jest wpięty do gniazdka z prądem. Sprawdź czy wsztskie kable zasilające i transmisyjne sa dobrze podpięte. Przeczytaj uważnie jaki wyświetla się komunikat o np. błędzie. Posłuchaj czy przed uruchomieniem systemu, komputer sygnalizuje dźwiękiem "pikaniem" o ewentualnej awarii np. kości RAM lub karty graficznej.

01 Nie stresuj się i nie martw. Serwis komputerów istnieje właśnie po to, by pomagac w rozwiązywaniu usterek i naprawiać system. postaraj się zapamiętać jak najwięcej szczegułów, pomoże to w szybszej diagnozie, być może wcale nie trzeba oddawać PC do serwisu komputerowego! Wystarczy zadzwonić i opowiedzieć o tym co się dzieje z laptopem lub komputerem.
02 Po rozmowie telefonicznej możliwe jest ustalenie jaka jest przyczyna. O ile będzie to możliwe, serwisant przeprowadzi z Tobą czynności krok po kroku w celu usunięcia awarii komputera. Jeśli okaże się że nie można zrobić tego telefonicznie - pozostają 2 opcje. Przywozisz komputer lub laptopa do naszego serwisu w warszawie lub też serwisant przyjedzie do Ciebie. Koszt dojazdu na terenie Warszawy to 30zł, po za Warszawą to koszt 50zł. Przyjeżdżając do nas zaoszczędzasz przynajmniej 30zł.
03 Przed naprawą podajemy cene i pytamy o jej akceptacje. Diagnoza jest bezpłatna. Przyjeżdżając do nas zaoszczędzasz przynajmniej 30zł. Jeśli okaże się, że trzeba zabrać sprzęt komputerowy do serwisu (wymiana matrycy, zawiasów, gniazda USB lub gniazda zasilania), bez zwłoki po naprawie, oddajemy Tobie osobiście sprawny sprzęt. Na wymienione podzespoły dajemy gwarancje producenta.